FAQ – najczęściej zadawane pytania
Na tej stronie znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania takie jak: cennik WAW CONCIERGE, Kim jest concierge w Warszawie, co robi konsjerż w Warszawie, ile kosztuje Concierge w Warszawie
Najczęściej zadawane pytania
15807
page-template-default,page,page-id-15807,bridge-core-3.0.1,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-28.6,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,qode-wpml-enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive
 

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Kim jest concierge?

 

Concierge to osoba, która wyręczy cię w załatwieniu wielu spraw za Ciebie w Warszawie i nie tylko. Zorganizuję realizację Twoich zadań dzięki czemu oszczędzi Twój czas, którego nie będziesz musiał spożytkować na czasochłonne załatwianie trudnych spraw.

Od spraw związanych z Twoim życiem rodzinnym (zakupy, wezwanie fachowca, odebranie paczki), przez organizację podróży (zakup biletów, rezerwacja hotelu, wynajem auta) po pomoc w sprawach biznesowych (research przestrzeni biurowej, dodanie spotkań do kalendarza, zakup i dostawa kwiatów do biura) – tym wszystkim w Warszawie i nie tylko zajmie się Waw Concierge.

 

Jak mogę zakupić dostęp do usług?

 

Wystarczy napisać do nas maila, wypełnić formularz kontaktowy na stronie (link do formularza) lub po prostu zadzwonić do nas na nr: 690611820 i wyrazić chęć skorzystania z usługi – pomożemy w prosty i szybki sposób zakupić odpowiedni pakiet godzin.

 

Jak mogę złożyć zlecenie?

 

Zlecenie możesz złożyć pisząc maila na wskazany adres info@wawconcierge.com , lub dzwoniąc/wysyjając SMS na dedykowany numer telefonu  +48 690 611 820

 

Ile to kosztuje? 


Szczegółową ofertę i cennik naszych usług znajdziesz w zakładce CENNIK na naszej stronie WWW

 

Jak mogę rozliczyć zlecenie, które wymagały płatności?

 

Za zakupy do kwoty 200 PLN dokonamy za Ciebie przedpłaty, a pieniądze możesz nam zwrócić w prosty sposób przelewem lub BLIK-iem. Jeśli zakupy są za kwotę powyżej 200 PLN konieczna będzie przedpłata całej wymaganej kwoty przed zakupami

 

Czego nie zrobi za mnie Waw Concierge?

 

Tutaj ogranicza nas Twoja wyobraźnia. Waw Concierge nie zrobi za Ciebie tego co nielegalne, nieetyczne lub niezgodne z ogólnie przyjętymi normami moralnymi.

 

Jakie zadania zdalne może za mnie zrobić Waw Concierge?

 

Waw Concierge wykona za Ciebie wszystkie zadania, które da się zrealizować “na odległość” przy pomocy komputera i telefonu z dostępem do Internetu, są to między innymi: 

-znalezienie specjalistów

-przeszukiwanie danych

-wyszukiwanie ciężko dostępnych informacji

-pomoc w procesach rekrutacyjnych i wyszukiwanie kandydatów do pracy

 

Jak szybko są realizowane zlecenia miejskie?

 

Zlecenia miejskie w Warszawie, staramy się realizować od razu po ich otrzymaniu max do 2 godzin czasu. Jeśli zlecenie jest czasochłonne lub nasi pracownicy, akurat wykonują inne zadania zastrzegamy sobie możliwość wykonania zadania lub jego realizację w przeciągu 48h.

 

Jak szybko są realizowane zlecenia zdalne?

 

Jeśli sprawa jest pilna (np. zakup biletu PKP z Warszawy do Krakowa na pociąg, który odjeżdża za 2 godziny) to oczywiście wykonujemy te zadania od razu. Jeśli zlecenie zdalne nie jest pilne wyniki naszego researchu otrzymasz w przeciągu 3 dni roboczych od złożenia zlecenia.

 

Czy Waw Concierge może wziąć fakturę za zrobione zakupy?


Tak Waw Concierge może wziąć fakturę na wskazane dane firmy, za zakupy zrobione w Twoim imieniu.

 

Czy dane przekazywane Waw Concierge są bezpieczne?

 

Tak dane są bezpieczne i przechowywane zgodnie z polityką prywatności i obecnie obowiązującymi przepisami RODO, Twoje dane nie trafią też do osób/firm trzecich

 

Jak liczony jest czas poświęcony na realizację zlecenia?

 

Czas liczony na realizację Twojego zlecenia jest liczony w Waw Concierge przez odpowiednie narzędzia służące do monitorowania czasu pracy. Minimalny czas jaki poświęcamy na dane zlecenie to 15 minut. Jeśli np. dane zlecenie zajęło nam 23 minuty to z Twojego czasu, który u nas wykupiłeś zostanie odjęte 30 minut czasu naszej pracy.

 

Jaki jest obszar działania Waw Concierge?


Waw Concierge będzie osobiście realizował Twoje zadania miejskie w Warszawie i najbliższych okolicach. Jeśli takie zadanie trzeba wykonać w innej lokalizacji, postaramy się znaleźć odpowiednie rozwiązanie i osoby, które mogą je wykonać z zastrzeżeniem możliwości odmowy wykonania zadania w innej lokalizacji.

Call Now ButtonKliknij i zadzwoń!