Poznaj WAW CONCIERGE
Poznaj Waw concierge, kim jesteśmy, co robimy?, jak robimy?
concierge warszawa, warsaw concierge, poznaj waw concierge, poznaj nas, discover waw concierge, discover concierge
15362
page-template-default,page,page-id-15362,bridge-core-3.0.1,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-28.6,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,qode-wpml-enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive
 

Poznaj WAW CONCIERGE

Dowiedz się kim jesteśmy i jak działamy

Kim jesteśmy?

Założycielem WawConcierge jest Norbert Szmit, który posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze świadczenia usług concierge dla klientów indywidualnych i firm na terenie Polski. Swoje doświadczenia w obsłudze najbardziej wymagających klientów, zbiera od kilkunastu lat. Zaczynał od pracy w biurze podróży Noble Concierge, gdzie później został conciergem dla klientów premium private banku. Po kilku latach pracy, postanowił wraz ze wspólnikami założyć swój własny biznes AskHenry.pl, który działa jako usługa concierge w formie benefitu pracowniczego dla firm. Po kilku latach i rozwinięciu tej firmy od 1 pracownika do ponad 30, postanowił powrócić do obsługi klienta premium i tak w 2022 r. narodziła się idea WawConcierge, która świadczy swoje usługi dla najbardziej wymagających klientów.

DOŚWIADCZENIE:

 

-codzienna obsługa klientów z sektora VIP (członkowie listy najbogatszych polaków z listy Top 100 Forbes Polska)

-obsługa zagranicznych gości podczas ich pobytu w Polsce (organizacja transferów, hoteli, biletów lotniczych, wycieczek i atrakcji na terenie kraju)

-obsługa konferencji i eventów firmowych np. (konferencja medyczna lekarzy specjalistów w Warszawie, pomoc w obsłudze eventów branży medialnej i filmowej)

-obsługa klientów B2B pod kątem organizacji wyjazdów służbowych w Polsce i na świecie

-Obsługa klientów VIP firmy Worktrips.com

-bogate doświadczenie w prowadzeniu firmy i projektów wyniesione z firm: Noble Concierge (Senior Concierge) i AskHenry.pl (Co-Founder)

 

Co robimy?

Załatwiamy wszystkie sprawy na które nie masz czasu, nie chcesz się nimi zajmować lub nie wiesz jak je załatwić. Możesz nam zlecić zrealizowanie spraw prywatnych jak i tych związanych z Twoim biznesem.

-zrobimy za Ciebie zakupy
-zawieziemy Cię na lotnisko
-kupimy Ci bilet lotniczy i zarezerwujemy hotel
-polecimy restaurację i zarezerwujemy w niej stolik
-oddamy Twoje rzeczy do pralni
-zamówimy kwiaty dla ukochanej osoby
-dokonamy researchu w Internecie na wskazany temat

to i wiele więcej… Waw Concierge to asystent, któremu możesz zlecić prawie wszystko!

CO OFERUJEMY?

Oferujemy personalną usługę asystencką i concierge, dedykowaną dla klientów indywidualnych

Nasze usługi możesz wykupić w ramach pakietów godzin naszej pracy, które poświęcimy na realizację Twoich spraw. Sprawdź i zobacz jakie to proste i ile niesie korzyści. Oszczędzimy Twój czas, zapewnimy spokój ducha i realizujemy zadania, których nie chcesz, albo po prostu nie lubisz wykonywać.

 

 

Od zakupów spożywczych, przez research w internecie po transfery VIP. Jesteśmy profesjonalistami, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży concierge, i z przyjemnością pomagają naszym klientom. Praca asystencka to po prostu nasza pasja i uwielbiamy to robić.

Zobacz nasz cennik i skorzystaj z naszych usług

Odwiedź cennik WAW CONCIERGE i dowiedz się jakie to proste, żeby zacząć z nami współpracę już teraz.

Call Now ButtonKliknij i zadzwoń!